?

Log in

No account? Create an account
клієнти знов тішать. під час екскурсії зайшла розмова за мистецтво, мовляв, що після відвідин музею пікассÓ, власне з таким наголосом, дядечко зрозумів, що той пабло руіс замолоду таки вмів малювати як бог, це вже потім почав всяку хуйню робити, "в кубікі гратися", а ще, сказав, отой блядський "чьорний квадрат нєпанятна пачіму і зачєм нарісавал".

Untitled

СВІТЛО

після перегляду документальної стрічки "дюна" ходоровського" френка павіча, відчув таке тепло у всьому моєму єстві, яке я порівняв би з дивним і сильним почуттям, навіть з великою любов'ю. посмішка цього чарівника алехандро, його очі, з яких лилося світло, хай звучить заяложено і патетично, вразили мене до найглибших закапелків.
яке велике могло статися кіно! ґіґер, далі, джаґер, велс, мьобіус, о'баннон, фосс, аманда лір, пінк флойд.
дивіться і тіштеся: http://doskado.ucoz.ru/blog/2014-10-23-14963

УХХХХХ!

люди, в іноземному шматті, все якісь дико дорогі марки. подорожують усім світом і видно не перший день. полюбляють вино, сигари, гарні автівки. мають валютні рахунки. курва! але все одно, якогось хуя захід хуйовий, європа-гейропа, холєра! бльоооо!

БАК ТУ ЗЕ ФЬЮЧЕ

сьогодні мав такий маленький флаш-бак у дев'яності. клієнти, яких вигулював, ніби перенеслися з тих буремно-чудернацьких часів у сьогодення, лише з легким оновленням в естетиці та деяким знанням сучасних телекомунікаційних технологій. здоровезний грубас у шкірянці, слаксах і золотих окулярах разом з розкішною, десь під метр вісімдесят, пожирачкою сердець з білоснижною посмішкою голлівудської зірки. пацанський сленґ і жарти, проте не дурні і з розумними очима. трохи мутні але видко, що вже мають нову прошивку, тому не видаються остаточно небезпечними. горівка та кокс. гадаю що чувак у дев'яностих стовідсотково був в бригаді і непогано намутив, але вирішив зупинитись і вчасно зістрибнути. благоліпна пожирачка, здається, цинічно займалась справою розводу простаків і з грубасом вони лише кумпеля. зверталися один до одного на ви, однак занадто фалімльярно та по друзяцьки вульгрно. чомусь згадався толік прібор.))))

ПРИГОДИ З НАГОДИ

сьогодні з Ліною вигулювали псів (в ці святкові дні ми перебралися до будинку сестри в гори у передмісті). в кольсеролі. це такий собі популярний куточок для занять спортом на природі. так ідемо, псів на мотузці тримаємо, бо навколо бігуни, велосипедисти та інші змагуни юрмляться. і тут раптом біжить один такий увесь модний, в окулярах та з усілякими ґаджетами скрізь. до одного щось буркнув, а той далі собі педалі крутить, до іншого - нуль реакції. і тут ми йому на очі впали. ага, каже, привіт, як тебе звати, мене хуан, то що, дайош незалежність каталонії? я, чом би і ні. облиш, каже, облиш то. я, а чого це? і тут в чувака реально зпрацювало якесь реле і в нього потелкла слина з рота. шо, каже, не бачиш що я тут влада, підараси каталонські! і такий до мене,ти що не мужик, давай поговоримо і до мене в груди штовхається. я, давай, а сам охуєваю потроху. Ліна до нього, шо ти вчепився, йди собі, не бачиш, люди гуляють, а він провокує падло, слиною бризкає, я тут влада, іспанія уперед! я йому кажу, ти що, рахой? який нахуй рахой, давай раз на раз вийдемо. кажу, давай, шукєш з ким побитися? і українською йому, пиздуй, кажу, падлюка, уйобуй звідси, бо роги обламаю тобі, а сам гарячково так думаю, що далі робити. то мурло почуло якісь дивні заморські матюки, в його мікромозку зпрацював якийсь інший чіп і його як здуло. мораль, ось яке воно вагоме, виявляється, українське слово.

МАЛЬОВИДЛО

зліпив чергову/нову коробку. перший млинець дещо кострубатий, помилки будуть взяті до уваги та виправлені. хтілося погратися з фактурами та ритмами. якщо є бажання, почитаю критичні зауваження.

DSC06993

без назви. 22Х40,5 см, змішана техніка. 2014
щось я зголоднів, піду обої пожую, чи що.

ЖЛОБS NOT DEAD?

а ви помітили, що поплавському повернули ліцензію на його кульок-ригаловку? цей рожевий хряк знов буде впарювати нам своїх юних орлів та іншу слизьку хуєту? курва, коли вже воно виздихає те кляте падло, та йобана рагульска пліснява? де всеочищуючий напалм? чи жлоби не вмирають?

БАРСЕЛОНА ШМАЛИТЬ


ось пишуть, що в барселоні і в цілому в каталонії виробництво коноплів/маріхуани дорівнює чверті від загальноіспанських показників, а також, що каталонія перетворилася з споживача на важливого виробника файної високоякісної марії та, увага, експортера цього цілющого зілля. кажуть, що барселона тепер південний амстердам.)))) отака от хуйня, малятка!

http://www.eltriangle.eu/cat/notices/2014/12/catalunya-e-s-la-casa-gran-de-la-marihuana-40116.php
читаю в газеті, що позавчора на рамблі каталунья побилося дохріна людей і троїх порізали, двоє в тяжкому стані в лікарні, один легко поранений. пишуть що то були вірмени.

Profile

PRASKA PARASKA
batacat
batacat

Latest Month

січень 2016
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Tags

Syndicate

RSS Atom

а хто тут в нас?

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner